Astrography laureatem rankingu Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej 2023/2024

Wow! Ostatnio jestem tak zapracowany (konwersją małego rodzinnego studia w prawdziwą organizację - firmę), że przegapiłem bardzo miłe wyróżnienie w rankingu Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej - kategoria Bootstrap.

Inicjatywa organizowana jest przez PFR Ventures oraz MamStartup i wg deklaracji wyróżnia najbardziej zasłużonych dla polskiej sceny startupowej 2023/2024.

Chyba czas na wizytę u jakiegoś terapeuty (coacha - tfu). Nie wiem, czy kiedykolwiek pozbędę się "syndromu oszusta"*, który z tyłu głowy krzyczy: nie! nie zasługujesz na te wszystkie wyróżnienia. W końcu dookoła jest tyle niesamowitych inicjatyw i ludzi pełnych sukcesu!

Ale hej, przecież fajnie jest być w takiej kreatywnej drużynie. Każde słowo uznania jest dla mnie bardzo cenne, ale wiem też, że to zaledwie początek i droga do celu jest bardzo odległa (żeby nie użyć przymiotnika - kosmicznie).

Bardzo dziękuję za wsparcie – to dla mnie ogromny motywator!

Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej 2023/2024
Oto trzecia edycja rankingu KREATORZY stworzonego przez MamStartup we współpracy z PFR Ventures, w którym wyróżniamy najbardziej zasłużonych dla polskiej sceny startupowej 2023/2024.

*) Syndrom oszusta (ang. Impostor Syndrome) to zjawisko psychologiczne, w którym osoba ma trudności z wewnętrznym przypisaniem sobie zasług za własne sukcesy. Osoby cierpiące na ten syndrom często przekonane są, że nie zasługują na osiągnięte sukcesy, które przypisują szczęściu, przypadkowi, bądź myślą, że sukces wynika z oszukiwania innych co do swoich prawdziwych umiejętności. Mimo obiektywnych dowodów na ich kompetencje, mogą czuć się jak oszuści, obawiając się, że zostaną "zdemaskowani". Syndrom ten może dotykać ludzi niezależnie od ich sukcesu zawodowego, osiągnięć akademickich czy społecznego statusu.

Ładowanie komentarzy...
Pomyślnie zapisałeś się do Jesion: Uniting Perspectives on Society, Science, Technology & Art
Świetnie! Następnie przejdź do kasy, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich treści premium.
Błąd! Nie można się zarejestrować. Niepoprawny link.
Witamy ponownie! Pomyślnie się zalogowałeś.
Błąd! Nie można się zalogować. Proszę spróbować ponownie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Błąd! Operacja pobrania środków przez Stripe nie powiodła się.
Sukces! Twoje dane rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Błąd! Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.