Astrography nominowane do nagrody e-Commerce Polska Award w kategorii Best Crossborder

A to ci dopiero ciekawostka - Astrography nominowane w gronie najciekawszych polskich firm e-commerce, do tego głosami ekspertów. Podziękowania dla Jury i gratulacje dla całego zespołu Astrography. We wrześniu okaże się, czy zgarniemy główna nagrodę w kategorii: Best in Crossborder, czyli dla biznesów sprzedających globalnie. Średnio w to wierzę, bo konkurencja jest mocna, do tego z segmentu modowego, a weź tu konkuruj z Fashion.

Jak pewnie pamiętacie, mój stosunek do konkursów jest dosyć ambiwalentny. Z jednej strony uznanie jest dobre, bo motywuje i wskazuje, że coś robi się poprawnie, ale z drugiej absolutnie celem biznesu nie może być skupianie się nad nagrodami. Dlatego trzeba uważać i nie tracić z oczu najważniejszego celu - a dzisiaj dla wielu jest nim przetrwanie trudnych czasów. Na pewno nam jest trochę łatwiej (globalna sprzedaż), niż firmom działającym tylko lokalnie. Trzymam za was kciuki.

Ta nominacja cieszy mnie wyjątkowo, bo raz, że dotyczy małej firmy, a dwa, dostajemy ją za zbudowanie zupełnie nowej niszy, czyli KOSMOSU, a do tego w kategorii sprzedaży globalnej.

Dziękuję (przede wszystkim naszym klientom, bo w biznesie na koniec dnia, to oni są najważniejsi).

Nominowani e-Commerce Polska awards 2022 | e-Commerce awards 2022
Szanowni Państwo, Głosowanie jury konkursu e-Commerce Polska awards 2022 zostało zakończone. Wyniki głosowania przeszły audyt kancelarii Porębski i Wspólnicy. Dziękujemy jurorom. Laureatów poznamy na Gali Dekady e-Commerce Polska awards, która odbędzie się 22.09.2022 w Sound Garden w Warszawie. ...
Ładowanie komentarzy...
Pomyślnie zapisałeś się do Jesion: Uniting Perspectives on Society, Science, Technology & Art
Świetnie! Następnie przejdź do kasy, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich treści premium.
Błąd! Nie można się zarejestrować. Niepoprawny link.
Witamy ponownie! Pomyślnie się zalogowałeś.
Błąd! Nie można się zalogować. Proszę spróbować ponownie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Błąd! Operacja pobrania środków przez Stripe nie powiodła się.
Sukces! Twoje dane rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Błąd! Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.