O mnie

Adam-Jasionkiewicz-GetIfinity-na-wp-e1461591873176-1024x669Życie, rozrywka, pasje, marzenia, praca… Dla mnie to jedna przestrzeń, jeden świat, który zawsze pragnąłem stworzyć. Dzisiaj pomiędzy tymi słowami nie istnieje żadna granica.

Nie ma nic bardziej krępującego, niż konieczność pisania o sobie. Mimo to, nie chcem, ale muszem, jak mawiał poczciwy prezydent. W końcu po coś ten blog jest, więc jak ma mi się wrócić, to CV zamieścić muszę.

W dużym uproszczeniu jestem kimś, kto nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie: co to jest praca? Dla przykładu: siedząc teraz po nocy- pracuję, czy nie? Nie wiem… naprawdę nie wiem. Praca, pasja, ogromna przyjemność z eksploatowania dziedzin ukochanych sprawia mi przeogromną radość. To mój sens życia. Od kilkunastu lat zajmuję się sztukami komunikacji wizualnej (w ogromnym uproszczeniu), co jest moją formą dialogu z potencjalnymi odbiorcami. Pod koniec XX wieku wciągnął mnie Internet i w 96 roku wraz z kolegami założyłem swój pierwszy portal. Dzisiaj mam na karku doświadczenie zbudowane na kilkunastu własnych serwisach i tysiącach wdrożonych klientom z całego świata.

Pewnie nadal nie wiesz, kim jestem. Nie da się tego opisać w kilku słowach. W danej chwili zajmuję się tym, co mnie pochłania. Od zarządzania, przez projektowanie, aż do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów. To w dzień. W nocy zaś loguję się do własnego obserwatorium, zbudowanego tymi „ręcyma”, i próbuję zgłębić niezgłębialne, czyli prze-piękno nocnego, gwiaździstego nieba.

W tym blogu będę co jakiś czas pisał o tym, co aktualnie mnie zaprząta. Jeżeli to Ciebie, drogi czytelniku, zainteresuje, to będzie mi bardzo miło. Jeżeli chcesz w jakiś sposób pomóc w realizacji moich projektów, lub szukasz kogoś, kto pomoże Tobie, daj koniecznie znać (adam@jesion.pl). Zapraszam także do częstego odwiedzania Astropolis.pl – największego forum przeznaczonego dla miłośników nocnego nieba, które stworzyłem specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli potrzebujesz krótkiego „resume” moich aktualnych i wcześniejszych zadań, to zapraszam do lektury poniżej.

Publiczne profile:

Imie i nazwisko: Adam Jesionkiewicz
Miejsce życia i pracy: Warszawa

Pomyślnie zapisałeś się do Jesion: Uniting Perspectives on Society, Science, Technology & Art
Świetnie! Następnie przejdź do kasy, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich treści premium.
Błąd! Nie można się zarejestrować. Niepoprawny link.
Witamy ponownie! Pomyślnie się zalogowałeś.
Błąd! Nie można się zalogować. Proszę spróbować ponownie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Błąd! Operacja pobrania środków przez Stripe nie powiodła się.
Sukces! Twoje dane rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Błąd! Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.